מודה וגאה בירוחם: ראש המועצה לא שוכח מהיכן בא

מיכאל ביטון גדל והתחנך בעיירת הפיתוח הדרומית, והיום מכהן בתפקיד הבכיר ביותר בירוחם. כיצד כבש את לבם של התושבים, ומה היה חלקה של משפחתו בהצלחה. ראיון מיוחד

רועי בן טולילה, ערוץ מאיר
22/04/2014
צילום: ערוץ מאיר

ראש מועצת ירוחם מיכאל ביטון לא שוכח מהיכן הוא בא.

לפוליטיקאים רבים קל מאוד לשכוח מהיכן באו. מיכאל ביטון אינו אחד מהם. ביטון, ראש המועצה המקומית ירוחם, גדל והתחנך בעיירת הפיתוח הדרומים ובהצלחה יתרה התחבב על התושבים, שבחרו בו לכהן בתפקיד הרם. בתוכנית "בגלל הרוח" המשודרת בערוץ מאיר, רועי בן טולילה מתוודע לסיפור חייו של ביטון ולמשפחתו הענפה, ומנסה להבין איך הוא מצליח לטעת בכל אחד מהאנשים שעמם הוא נפגש את התחושה שאין כמותו בכל העולם.

הפך לאהוב התושבים. מיכאל ביטון(צילום: שי מכלוף)

ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.

  • מיכאל ביטון
  • ירוחם
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully