וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

צפו: הנערה שריגשה את מיכה שטרית ועמיר בניון

ערוץ מאיר

19.3.2014 / 8:00

מאבקה של דסי רבינוביץ' במחלת הסרטן ריגש את שטרית, שלקח את אמירותיה של רבינוביץ' לילדים שבאו לבקרה - ויצר ממנו את השיר המרגש "שמחות קטנות", אותו מבצע עמיר בניון

מאבקה של דסי רבינוביץ', שהלכה לעולמה בתום מאבק במחלת הסרטן, ריגש במיוחד את הזמר מיכה שטרית. שטרית החליט לעשות מעשה, ושאב השראה ממשפטים שנהגה רבינוביץ' לומר לילדים שהגיעו לבקרה. כך נולד השיר המרגש "שמחות קטנות", שאותו מבצע עמיר בניון. צפו בבניון מספר על השיר, ומבצע אותו בתכנית "ניגון של הלב" המשודרת בערוץ מאיר.

יום הזיכרון שירים בכיכר 2011. נמרוד סונדרס
לא נשאר אדיש. מיכה שטרית/נמרוד סונדרס

ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.

1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully