צפו: מה גרם לקצין הבריטי לקפוא במקום?

הרב דוד כהן, מתלמידיו הבולטים של הרב קוק, כונה "הרב הנזיר" בשל המנהגים שגזר על עצמו. כיצד חזותו החיצונית הייתה חריגה, עד כדי כך שהפתיעה את הקצין הנוצרי? צפו בהסבר

הרב עוזי ביננפלד, ערוץ מאיר
צילום: ערוץ מאיר

הרב דוד כהן, מתלמידיו הבולטים של הרב קוק, כונה "הרב הנזיר" בשל מנהגי נזירות שגזר על עצמו. הופעתו החיצונית הייתה מרשימה באופן חריג והדהימה את אלו שפגשו בו. הרב עוזי ביננפלד מספר, במסגרת שיעור בספר שמואל המשודר בערוץ מאיר, איך הגיב קצין בריטי למפגש אקראי עם הרב הנזיר.

גרם לקצין בריטי לקפוא על מקומו. שוטרים בריטים (צילום: AP, אקירה סמורי)

ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.

לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully