וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לא רק פורים: כל מה שלא ידעתם על חודש אדר

ערוץ מאיר

13.3.2014 / 8:00

חודש אדר מזוהה עם החג שנקבע באמצעיתו, וכן ידוע על אירועים רבים שהתרחשו במהלכו עם השנים: לידתו ופטירתו של משה רבנו ןכיבוש אילת הם רק חלק. 60 שניות על ההיסטוריה של אדר

יח"צ - חד פעמי

אם תעצרו אדם ברחוב ותשאלו אותו "מה הדבר הראשון שעולה לך בראש, כשאומרים לך 'חודש אדר'?", סביר שהוא יענה בפשטות: "פורים". ואכן, החג החשוב שנקבע באמצע החודש מזוהה עמו יותר מכל. אלא שבמהלך השנים אירעו לא מעט אירועים משמעותיים בהיסטוריה של העם היהודי, במהלכו של אדר. לידתו ופטירתו של משה רבנו, כיבוש העיר אילת, פטירתו של הרב צבי יהודה הכהן קוק, וכן הלאה. 60 שניות על הדברים שכדאי לנו לדעת על חודש אדר.

אין תמונה. צילום מסך, מערכת וואלה
גם כיבוש העיר הדרומית אירע באדר. אילת/מערכת וואלה, צילום מסך

ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.

1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully