פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מדוע אנו מצווים למול את בננו בגיל כה צעיר?

   בתכנית "נפגשים בפרשה" שמשודרת בערוץ מאיר, מסביר הרב שלמה אבינר את הדחיפות במצוות המילה, שבאה ללמדנו שלא הגענו לכאן לבילוי, ושהחיים צופנים לנו גם קשיים לא מעטים במהלכם

   מדוע אנו מצווים למול את בננו בגיל כה צעיר?
   ערוץ מאיר

   שמונה ימים בלבד לאחר לידתו, מצווה עלינו התורה למול את בננו. מדוע הדחף הזה, להזדרז כל כך במצווה? בתכנית "נפגשים בפרשה", שמשודרת בערוץ מאיר, מסביר הרב שלמה אבינר שהמסר בקיומה של ברית המילה בגיל כה צעיר הוא החינוך לכך שהחיים אינם פארק שעשועים, ושהם כוללים גם רגעים שאינם קלים, בלשון המעטה.

   לתכניות נוספות על פרשות השבוע - לחצו כאן

   ברית מילה (GettyImages)
   (צילום: Gettyimages)

   ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

   במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.