פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האם התרבות המערבית היא משיחית?

   האם השאיפה שלנו לקידמה היא רצון לשפר את העולם או שמסתתר בה רעיון משיחי? האם המטרה שלנו היא ליצור עולם טוב יותר או שאנחנו רוצים עולם מושלם? ואיך כל זה קשור ליהדות?

   האם התרבות המערבית היא משיחית?

   כששני ישראלים מסיימים ביניהם שיחה במילים: יהיה טוב, מה זה בעצם אומר? הרב אורי שרקי מדבר על רעיון הקידמה. האם השאיפה שלנו לקידמה היא רק רצון לשפר את העולם או שבתוכה מסתתר גם רעיון משיחי. האם המטרה שלנו היא רק ליצור עולם טוב יותר או שאולי אנחנו רוצים עולם מושלם, ואיך כל זה קשור ליהדות?

   "אדם ביוני" בשווי מיליון דולר נחשף בלונדון (רויטרס)
   (צילום: רויטרס)

   ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

   במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.