וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

החלום של אורנה שמעוני

ערוץ מאיר

4.5.2014 / 20:00

5 חודשים אחרי שהצטרפה לארגון "ארבע אימהות" שקרא להוציא את צה"ל מלבנון, נהרג בנה של אורנה שמעוני. מאז, היא מקדישה את חייה לתמיכה במשפחות השכולות בלי הבדל דת גזע ומגזר

יח"צ – ערוץ מאיר

השם של אורנה שמעוני עלה לכותרות בצמוד לארגון "ארבע אמהות" שקרא להוציא את צה"ל מלבנון. חמישה חודשים אחרי שהצטרפה לארגון, אורנה שכלה את בנה הקטן אייל בגזרה המזרחית בלבנון. מאז, היא מקדישה את חייה להנצחת הנופלים ולתמיכה במשפחות השכולות בלי הבדל דת גזע ומגזר.

בתוכנית 'רוח נשית' (בבימויו של נעם דמסקי), המשודרת בערוץ מאיר נפגשת אורלי גולדקלנג עם אורנה שמעוני, שומעת על הכוחות שמניעים אותה להמשיך לעסוק בהנצחה ומסיירת אתה ב'בית אייל' שהקימה לזכר בנה. 'בית אייל' הוא מרכז בריאות, חינוך, תרבות וספורט שנועד לשלב את הנכים בקהילה. בנוסף מוקם בו אתר הנצחה ל-1300 הנופלים בלבנון.

לקטעים נוספים

החלום של אורנה שמעוני. שלומי גבאי
אורנה שמעוני/שלומי גבאי

ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.

2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully