חוץ מחג שבועות, מה עוד קרה בחודש סיוון?

בחודש סיוון אנחנו חוגגים את חג השבועות - חג מתן תורה. אבל מה עוד קרה בחודש הזה? האירועים שקרו בחודש סיוון בדקה אחת

ערוץ מאיר
01/06/2014
יח"צ - חד פעמי

חודש סיוון הוא החודש התשיעי בחודש העברי וחל בו חג השבועות, חג מתן תורה ויום פטירתו של דוד המלך. בי"א בסיוון תשנ"א החל מבצע שלמה להעלאת יהודי אתיופיה לארץ. בט"ו בסיוון תשמ"ב החל מבצע 'שלום הגליל' שהפך למלחמת לבנון הראשונה, בכ"ה בסיוון תשע"א נפטר הראשון לציון, הרב מרדכי אליהו, הרב הראשי הספרדי לישראל, ובסוף החודש, ל' בסיוון תשכ"ד הופעל לראשונה 'המוביל הארצי', פרוייקט המים הלאומי של מדינת ישראל.

לחודש בדקה

מלחמת שלום הגליל(צילום: דובר צה"ל)

ערוץ מאיר בטלוויזיה הוקם ומופק על ידי עמותת "יהדות באהבה ובאמונה", מיסודו של מכון מאיר. הסלוגן שלנו - "יהדות באהבה", שואב את השראתו מהמשנה במסכת אבות: "הוי מתלמידיו של אהרון, אוהב שלום ורודף שלום, אוהב את הבריות ומקרבן לתורה". זוהי גם מטרתו של ערוץ מאיר - לאפשר למי שרוצה להתחבר ליהדותו, למסורת בית אבא, לקבל תוכן טלוויזיוני יהודי איכותי וערכי מתוך אהבה לו ולילדיו, ולהעמיד תכנים יהודיים עמוקים שיהיו נגישים לכל אדם.

במסגרת וואלה! יהדות אנו מעניקים הצצה לתכנים של ערוץ מאיר בטלוויזיה. אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully