כך תשפיעו על חייו של התינוק שלכם

ההתחלה תמיד מעצבת ומכוננת את ההמשך. מה שמטביעים ברגעי הביכורים של הילד, עוד כשהוא תינוק, משפיע על חייו. הרב תמיר גרנות משוחח עם יצחק מאיר על התחלה וראשוניות

ערוץ מאיר
09/06/2014
ערוץ מאיר

חג שבועות שכבר מאחורינו אמנם נקרא חג הביכורים אבל האמת היא שהוא רק מסמן את תחילת עונת הביכורים שנמשכה עד לחנוכה. מה בעצם כל כך מיוחד בביכורים? מה כל כך חשוב בדבר הראשון, מה כל כך משמעותי בהתחלה?

בתוכנית "בא בזמן" המשודרת בערוץ מאיר, משוחח יצחק מאיר עם הרב תמיר גרנות על רעיון הביכורים. הרב גרנות מסביר שהבכור, הראשון, הוא הפותח, וזה דבר משמעותי. ההתחלה תמיד מעצבת ומכוננת את ההמשך. מה שמטביעים ברגעי הביכורים של הילד, עוד כשהוא תינוק, משפיע על חייו.

אמנם תמיד אפשר לשנות אבל עדיין - דברים שנקבעו בהתחלת הדרך, כבר הוטבעו עמוק. זו גם הסיבה שכשהאדם קם בבוקר, הדבר הראשון שהוא צריך לעשות, לפני הכול, הוא לומר: "מודה אני לפניך מלך חי וקיים שהחזרת בי נשמתי בחמלה רבה אמונתך". חשוב שהיום שלנו יתחיל באמירה כזו, של הכרת הטוב, כי הכול הולך אחר ההתחלה.

לעוד תכניות של "בא בזמן"


אתם מוזמנים לטעום, ליהנות, ולצפות בתוכניות המלאות של ערוץ מאיר בטלוויזיה בערוץ 96 ב-HOT וב-YES, וכן להיכנס לאתר האינטרנט של הערוץ.

  • ערוץ מאיר
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully