פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      כל שמחות בית השואבה: המדריך המלא

      "מי שלא ראה שמחת בית השואבה לא ראה שמחה מימיו" אמרו חז"ל ומי אנחנו שנתווכח איתם? ואם כבר יש סיבה לשמחה למה שלא נעזור לכם? וואלה! יהדות מציגה את המדריך המלא לכל שמחות בית השואבה בשיתוף "בחדרי חרדים". חג שמח ותהיו שמחים

      הקפות שניות של שמחת תורה בכיכר רבין בתל אביב (דרור עינב)
      (צילום: דרור עינב)

      הערב, (9.10) מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:

      קהילת חב"ד ברחובות במגרש הספורט של בית הספר 'עמיחי' עם הזמר מנדי ג'רופי אילן טויטו ולהקתו, ומקהלת הילדים של יניב בן משיח בניצוחו של יוסי מדר.

      בתל אביב בבית הכנסת 'אליהו הנביא' בתל אביב, עם עמירן דביר ותזמורתו.

      שמחת בית השואבה המרכזית שע"י עריית לוד הזמרים שלום ברנהולץ ויהודה דים בליווי תזמורתו של דביר כהן.

      האירוע המרכזי בקרית אתא עם הזמר יוני ברגר ותזמורת מורחבת של שניאור רוזנבלום.

      בפתח-תקוה בצומת הרחובות סלנט אחד העם כיכר מישקולץ במרכז העיר עם ענקי הזמר ליפא שמעלצר, חיים ישראל, יוסף חיים שוואקי ולהקת סדר שלישי,

      בבת ים ברחבת המצבה בעיר, עם אבי בן ישראל ותזמורתו.

      מרכז העיר בת ים בקהילה החרדית, עם יהודה גלילי ותזמורתו.

      בית הכנסת המרכזי בשיכון ה' בראשות הגרמ"ב זילברברג בליווי תזמורת ובהשתתפות גדולי ישראל.

      בבית הכנסת קהילת ישיבת ארחות תורה בבני ברק, שמחת בית השואבה ולחיים לרגל הרחבת בית המדרש ברחוב רבי עקיבא.

      בבית הכנסת שלום ורעות' בבני ברק בראשות הגר"ש מחפוד, עם הזמר משיח אביבי ותזמורתו.

      ישיבת 'אור שמואל' בירושלים הזמר אבי מילר עם האורגניסט יהודה גלברמן.

      ישיבת לומז'ה בפתח תקוה, עם שמשון דניאל וארל'ה בנדר.

      ישיבת 'ים התורה' בבניין ישיבת 'אבן ישראל בשכונת רמות בירושלים עם הזמר רולי דיקמן והאורגניסט שמואל יפת.

      בביהמ"ד צאנז ברחוב יהודה הלוי בבני-ברק, עם האורגניסט יצחק ליבוביץ והזמר משה שפריי.

      ישיבת 'אור אלחנן' לצעירים בשכונת גבעת שאול בירושלים הזמר בערל צוקר עם מוטי הכט ותזמורתו.

      ישיבת בין הזמנים 'נווה יעקב' בבית בכנסת חפץ חיים בירושלים הזמר דויד טויב עם רובי בנט ותזמורתו. ,

      ישיבת 'בית דוד' בבני-ברק, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'בינת חיים' ברחוב סוקולוב בבני ברק, בליווי תזמורתו של אלעד כהן.

      ישיבת 'אור תורה' בבית שמש, בליווי תזמורתו של א. דולינסקי.

      בבית הכנסת 'שערי תורה' בבית שמש, עם תזמורתו של רפי שטיין.

      בבית הכנסת חניכי הישיבות נח גילה בבית שמש, עם שמוליק לוטרמן והזמר אברמי וייס.

      בבית הכנסת הגר"א בבית שמש עם תזמורתו של שמחה ססמן.

      בית הכנסת 'חניכי הישיבות' באלעד, עם הקלידן יוסי מייזליש.

      ישיבת 'משך חכמה' לצעירים בבני ברק בליווי תזמורת.

      בבית הכנסת חב"ד בשכונת רמת שלמה בירושלים, עם לייבל'ה ליפסקר.

      ישיבת 'חכמת שלמה' ברחובות, עם הזמר שייקה גרינשפן ותזמורתו.

      ישיבת 'דברי מרדכי' לצעירים בבני ברק, עם הקלידן רפי שטיין.

      ישיבת 'עטרת יואל' ברחוב אמרי ברוך בבני ברק, עם תזמורתו של מנחם יוספי.

      ישיבת 'בית שמעיה' באשדוד עם שלמה אשר ותזמורתו.

      בבית הכנסת 'חזון עובדיה' ברחוב יהודה הנשיא בפתח תקוה, עם התקליטן 'המשמחים'.

      ישיבה לצעירים 'תפארת הלוי' בשכונת הבוכרים בירושלים, עם הזמר יצחק ריס ותזמורתו.

      חתונת נכדת האדמו"ר מבעלז (יח"צ , שלומי כהן כיכר השבת)
      (צילום: שלומי כהן. כיכר השבת)

      מוצאי שבת (11.10) חול המועד:

      קרית יערים טלז סטון שמחת בית השואבה המרכזית, עם הקלידן אלי סיטון והזמר יוסף חיים שוואקי.

      בבית המדרש סאטמר בירושלים. עם האורגניסט יענקי רובין ומקהלת סאטמאר.

      ישיבת 'מערבא' במושב מתתיהו עם תזמורתו המורחבת של שלמה ברונר.

      בבאר שבע בבית הכנסת 'שבת אחים' עם מידד טסה ולהקתו.

      באופקים בקהילה החרדית בעיר עם הזמר יצחק ריס ותזמורתו.

      במוסדות עטרת חכמים בחולון בראשות הגר"ח רבי הקבלת פני רבו עם הגר"ש כהן והראשל"צ הגר"י יוסף,
      באולמי 'גלארי פלאס' בצומת וולפסון תל-אביב. בליווי תזמורתו של אופיר סלמון.

      בבית הכנסת 'דברי חיים' הכלל חסידי בכפר גנים בפתח תקוה, עם אהרל'ה נחשוני ותזמורתו והזמר אלי הרצליך.

      ישיבת 'נחלת בנימין' במודיעין עילית האורגניסט הערשי סגל והזמר מוטי גולדמן.

      ישיבת 'עטרת שלום' לצעירים במודיעין עילית בהיכל ביהמ"ד הגדול של כולל עטרת שלמה בליווי תזמורת.

      ישיבת 'אוהל יוסף' הקטנה במודיעין עילית האורגניסט יהודה גלברמן והזמר שרולי במברגר.

      ישיבת 'דברי אמת' במודיעין עילית בשילוב מעמד הכנסת ס"ת, עם רפי שטיין והזמר ברוך ויזל.

      'איחוד בני הישיבות' ברחוב מנוחה ונחלה עם תזמורת מורחבת של שניאור רוזנבלום

      ישיבה לצעירים פתח תקוה (נחלת דוד לשעבר) עם רולי דיקמן והאורגניסט משה אברהם – מושמוש בביהכנ"ס 'ישרת גנים' בגהע הדר פתח תקוה.

      ישיבת 'גרודנא באר יעקב' עם הזמר קובי גרינבוים ותזמורתו של יהודה גלילי.

      ישיבת 'תורת עולם' בבית שמש בליווי תזמורתו של יוסף סמט.

      ישיבת 'בני ראם' עם שמושן דניאל ותזמורתו.

      ישיבת גרודנא בקרית הישיבה באשדוד ברובע ג', עם הזמר מוטי לייכטר והאורגניסט לייזר הופמן.

      בכולל של הגר"י אדלשטיין ברמת השרון יופיעו שלמה אשר ותזמורתו.

      ישיבת תפארת יעקב 'סטפנסקי' בירושלים, עם הזמר נפתלי דוד ומוטי הכט ותזמורתו.

      ישיבת 'נחלת ישראל יצחק' בבית שמש עם תזמורתו של נתי לקס.

      ישיבת 'הדרת מלך' בבני ברק, עם הקלידן יואלי לזר והזמר שמוליק גפנר.

      'ישיבה לצעירים' ברחוב נחל נועם בבית שמש, בליווי תזמורתו של שייקה גרינשפן.

      בית הכנסת 'פני שמואל' בבית שמש, עם תזמורתו של משה קלמנוביץ.

      בפתח תקוה שע"י ארגון 'יביע אומר' עם חיים ישראל וציון גולן.

      בבית הכנסת 'מנחת יהודה' בפתח תקוה עם הזמר שלמה כהן.

      ישיבת 'כנסת יצחק' במודיעין עילית, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'היכל טוביה' לצעירים בבני ברק באולם שע"י סמינר הרב מאיר, עם שמשון דניאל.

      ישיבת 'היכל אלעזר' (ברוידא) באלעד יופיע שמעון טובול עם תזמורתו המורחבת בהרכב של 5 נגנים.

      טיש בתולדות אהרון (מערכת וואלה! NEWS , שוקי לרר)
      (צילום: שוקי לרר)

      יום ראשון (12.10), ג' של חול המועד:

      ארגון 'אנחנו וצאצאינו' שמחת בית השואבה לאלפי ילדים בשעה 12:00 בצהריים בסוכה הגדולה בקרית ויז'ניץ בבני ברק עם יענקי עקשטיין והאורגניסט לייזר הרשקוביץ.

      עיר האבות חברון: בבמה המרכזית בשעה 13:00 בצהריים עם ענקי הזמר, מרדכי בן דוד, יוסי ברגר, חיים ישראל, דוד שמחה, ישי ריבו וחזקי סופר בליווי תזמורתו של עמי כהן.

      בבאר שבע ברחוב המהר"ל 13, עם אריק דביר ותזמורתו.

      שמחת בית השואבה המרכזית בתל ציון במגרש ברחוב אהבת ישראל תחתון, את השמחה ילוו עמי מימון.

      ישיבת מיר בברכפלד, בשעה 9:00 התכנסות בסוכת הישיבה, ולאחר מכן ריקודים בהיכל הישיבה עם תזמורתו של עמי כהן והזמר יוסי ברגר.

      ישיבת סלבודקא בבני ברק בהשתתפות ראשי הישיבה, ובליווי תזמורתו של לייזר הופמן.

      ישיבת 'רנה של תורה' בכרמיאל בהשתתפות בני הישיבה ובוגריה ומשפחות הקהילה, עם הקלידן רפי שטיין ושלומי גובי.

      ישיבת 'תורת חסד' לצעירים באלעד, בסוכת ביהמ"ד חניכי ישיבת ארחות תורה בבני ברק

      הישיבה הגדולה 'עטרת שלמה' בכפר שדי חמד, עם הזמר ארל'ה סאמט והאורגניסט מאיר אדלר.

      ישיבת מאור יצחק חמד, עם יהודה גלילי ותזמורתו והזמר מאיר גפני.

      ישיבת 'כנסת יצחק' בחדרה עם רובי פוירשטיין והזמר נפתלי דוד.

      ישיבת 'תושיה' במושב הדרומי תפרח, עם אברהם ואהרל'ה בנדר והזמר מוטי לייכטר.

      ישיבת 'בית שמואל' ברחוב פנים מאירות בירושלים, עם הזמר אלי הרצליך והתזמורת של דביר כהן.

      ישיבת 'מעוז חיל' בירושלים בבית וגן, עם הזמר קובי ברומר ותזמורתו.

      בבית שמש בבית הכנסת הגדול 'משאת מרדכי' ברחוב נחל דולב עם תזמורת המנגנים והזמר שלמה כהן.

      ארגון החסד 'בלב אחד' במרכז האירועים 'גן ההדסים' במודיעין עילית, עם להקת 'סדר שלישי'.

      ארגון 'שיח סוד' ב'בית שיח סוד' ברחוב ירמיהו בירושלים, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'אש התלמוד' בשכונת הר נוף בירושלים עם יענקי עקשטיין והאורגניסט לייזר הרשקוביץ.

      ישיבת 'גאון יעקב' בבני ברק, עם הקלידן יהושע צין והזמר שמוליק גפנר.

      ישבת 'תורת זאב' בשכונת רמת שלמה בירושלים, עם גלעד פוטלסקי ותזמורת שלהבת.

      ישיבת 'דעת תורה' בבר אילן בירושלים, עם הקלידן יוסי מייזליש.

      קהילת 'המתמידים' ביתר עילית, עם הזמר אברמי מושקוביץ והאורגניסט חיים ברנשטיין.

      בית הכנסת 'החורבה' בירושלים, עם האורגניסט יהודה גלברמן והזמר מוטי ארנפלד.

      מוסדות 'בית אל' בני ברק ברחבה של רחוב הרצוג פינת ישעיהו, עם הזמר אשר ברדה ותזמורתו.

      עיריית רכסים במתחם החינוך בשכונת 'בנה ביחך' עם אברמי רוט ותזמורתו המורחבת של שניאור רוזנבלום.

      ברחבת בית הכנסת 'סיני' ברחוב הגלבוע ביבנה, עם מידד טסה ולהקתו.

      ארגון 'שלך לחמך' במושב חשמונאים, עם הזמר אוהד מושקוביץ.

      ישיבת ברכת יוסף בקרית הרצוג בבני ברק, עם האורגניסט שאולי כהן והזמר אבי מן.

      ישיבת פתחי שערים במודיעין עילית, עם שלום ברנהולץ והקלידן יענקי אזולאי.

      ישיבה לצעירים 'נצח התורה' במודיעין עילית עם הזמר קלמן וינגרטן וצבי רוזנבלט.

      ישיבת אור אליצור בקרית הרצוג בבני ברק, בליווי תזמורתו של הזמר שלמה אשר.

      קהילת 'חניכי הישיבות' בראשות הגר"ש קורח באולמי ארמונות חן בבני ברק, בלווי תזמורת.

      ישיבת 'עטרת יצחק' בירושלים, בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה בליווי תזמורת של הזמר ספיבק.

      בית המדרש מאיר אורה בבני ברק, בליווי הפייטן יעקב רווח ותזמורתו.

      בבית המדרש זכור ליעקב ק"ק עדן בבני ברק, בליווי תזמורתו של קובי משה.

      ישיבת 'זכרון דוד' ברחוב הושע בבני ברק, עם הזמר אלעד כהן ותזמורתו.

      ישיבת 'ברכת יצחק' באור יהודה זיץ בסוכת ראש הישיבה הגר"א פוסטבסקי בבני ברק בשילוב סיום מסכת בליווי תזמורת.

      בית הכנסת קהילת חניכי הישיבות גני הדר בפתח תקוה, עם הזמר אברומי וינברג, והקלידן שמואל יפת.

      בית הכנסת 'אליהו הנביא' ברחוב בר כוכבא בפתח תקוה, עם התקליטן עמי מימון.

      בבית הכנסת המרכזי הספרדי בגבעת המבתר הקבלת פני רבו ועלייה לרגל עם הראשון לציון הגרש"מ עמאר, יופיע משה דואק ותזמורתו.

      ישיבת רמות בבית הכנסת צא"י, עם הזמר אבי מילר בליווי תזמורת.

      ישיבת כנסת ישראל-אשדוד, עם הזמר שמואל הררי ותזמורתו של דוד אכילביץ'.

      בביהמ"ד ברסלב בצפת, סעודת הילולא בשילוב שמחת בית השואבה בליווי מקהלת ילדי צפת.

      הקפות שניות של שמחת תורה בכיכר רבין בתל אביב (דרור עינב)
      (צילום: דרור עינב)

      יום שני (13.10), ד' של חול המועד:

      שכונת שערי חסד בירושלים מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר במעמד הקבלת פני רבו אצל הגר"ש אויערבך.

      ישיבת חברון בגבעת מרדכי בירושלים עם תזמורת 'שלהבת' בניצוחו של גלעד פוטולסקי.

      ישיבת 'שערי שמועות' במושב בית חלקיה עם רפי שטיין והזמר חיים מאיר שטיינמץ.

      ישיבת 'קול תורה' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר אבי מילר ותזמורתו של אלכסנדר מיטלמן.

      ישיבת 'נתיבות החכמה' בשכונת בית וגן בירושלים, עם יענקי רובין והזמר משה רוזנברג.

      ישיבת 'רבנו חיים עוזר' ברחוב שלמה המלך בבני ברק, האורגניסט משה אברהם והזמר יוסי ברגר.

      הישיבה הגדולה רמות א' בראשות הגר"מ שטרנבוך בליווי תזמורת.

      ישיבת 'אורייתא' הכלל חסידית בירושלים, עם תזמורתו של מוישי מנדלסון וברוך ויזל.

      ישיבת 'תורה והוראה' בתל אביב עם הקלידן נתנאל עוז.

      ישיבת 'זכרון יעקב', עם הקלידן נפתלי דזילובסקי והזמר שמוליק גפנר.

      ישיבת 'נחלת דוד' בפתח תקוה, עם אברומי וינברג והאורגניסט שמואל יפת.

      ישיבה לצעירים 'כנסת מרדכי' במודיעין עילית עם האורגניסט צביקי רוזנבלט והזמר איציק כהן.

      ישיבת 'בית מאיר' בבני ברק עם הזמר אלי הרצליך ותזמורתו של דני אבידני ותזמורתו.

      בית הכנסת 'בני הישיבות' רמת בית שמש ג' ברחוב רחוב חבקוק הנביא עם הבעל מנגן נפתלי קמפה.

      הכנסת ספר תורה בשילוב שמחת בית השואבה בבית הכנסת "מנין אברכים - הגבעה הדרומית" רחוב נתיבות המשפט במודיעין עילית.

      ישיבת באר התלמוד בירושלים, עם הזמר שלום ברנהולץ עם הקלידן יענקי אזולאי.

      ישיבת 'נתיבות התורה' בבית שמש, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'חדוות התלמוד' במודיעין עילית, עם הקלידן יוסי מייזליש.

      בית הכנסת חב"ד ברחוב הריב"ז בבית שמש בליווי תזמורתו של גבריאל כהן.

      בעפולה בקהילת הרב דייטש, עם הזמר יצחק ריס ותזמורתו.

      ישיבת 'עטרת צבי' באשדוד, בליווי תזמורת.

      חגיגות הקפות שניות בכיכר רבין בתל אביב (דרור עינב)
      (צילום: דרור עינב)

      יום שלישי (14.10), ה' של חול המועד:

      ארגון 'בלב אחד' באולמי בית ישראל בירושלים שמחת בית השואבה בליווי זמרים ותזמורתו של דביר כהן, אירוע סגור לחולים ובני משפחותיהם.

      ארגון 'עזרת אחים' בבית שמש באולם הספורט בשעה 13:00 בצהריים עם תזמורתו של אלכסנדר מיטלמן והזמרים אהרל'ה סמט, אלי הרצליך, מאיר גפני, יוסי ברגר, ואבי אילסון.

      ארגון 'עזר מציון' באולם האודיטוריום החדש ברחוב ירושלים בבני ברק בהשתתפות אלפים ובראשות גדולי ישראל, בין השעות 13:30 ל 16:00 אחר הצהריים.

      שמחת בית השואבה והקבלת פני רבו לבוגרי ובני ישיבת 'רמת אשכול' בירושלים בסוכת ראש הישיבה הגאון רב שלום בן נאים ברחוב רמת הגולן שכונת רמת אשכול בשעה 6 בערב, בליווי תזמורת.

      הקפות שניות של שמחת תורה בכיכר רבין בתל אביב (דרור עינב)
      (צילום: דרור עינב)

      יום חמישי (16.10), מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות

      ישיבת 'נר ישראל' ברחוב רבי חייא באלעד, עם הזמר שלומי גובי והאורגניסט שלומי אנגל.

      ישיבת 'תורת זאב' בשכונת רמת שלמה בירושלים, יקיימו שמחת חג אצל פטרון הישיבה הנגיד הרב רפאל הררי בביהמ"ד 'משכן רפאל' ברחוב המלך דוד בממילא, עם תזמורת חסידות תולדות אהרון.

      ישיבת 'פורת יוסף' בעיר העתיקה בירושלים, עם דוד טובי ותזמורתו.

      בכפר סבא הקפות שניות מרכזיות עם הזמר יענקי זינגבוים ותזמורתו של שניאור רוזנבלום.

      ברחבת עיריית נס ציונה הקפות שניות עם תזמורתו של אלעד כהן.

      ישיבת 'כפר חסידים' ברכסים, עם הזמר יוני ברגר והאורגניסט יהודה גלברמן.

      חברון במערת המכפלה עם הזמר מנדי ג'רופי והאורגניסט מושמוש – משה אברהם.

      המרכזית בכפר חב"ד בבית הכנסת "בית מנחם", עם הזמר נמואל הרוש ותזמורתו של גרשון פריישטט.

      ישיבת 'בית מתתיהו' בבני ברק, עם תזמורת מורחבת של חסידות קרלין סטולין.

      ישיבת 'בית הלוי' בראש העין שבראשות הגאון רבי אבנר עפג'ין, עם תזמורתו של אבי אילסון ואשר גבאי.

      ישיבת 'אוצרות התורה' בבני ברק עם תזמורתו המורחבת של שלמה ברונר.

      ישיבת באר התלמוד 'יקירי ירושלים', עם הקלידין רפי שטיין והזמר שרוליק קלצקין.

      ישיבת ברית יעקב בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

      ארגון 'דרכי חינוך' בבית הכנסת חניכי הישיבות ברחוב אור החיים במודיעין עילית בליווי תזמורת.

      ישיבת 'אור לציון' ברחוב אהלי יוסף בירושלים, עם הזמר שלמה כהן ועמי כהן ותזמורתו.

      קהילת חניכי הישיבות 'תורת ישרים' בבת ים עם שלמה אשר ותזמורתו.

      ישיבת 'קהילות יעקב' במודיעין עילית עם האורגניסט אלחנן ברונר.

      ישיבת 'גבעת שאול' בשכונה גוש 80 בירושלים עם הקלידן יוסי מייזליש.

      ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם הזמר מאיר גפני ויואלי דיקמן ותזמורתו.

      ישיבת 'תורת דוד' באשדוד, עם להקת סדר שלישי.

      ישיבת 'באר יצחק' טלז סטון עם שמשון דניאול ותזמורתו והזמר גלעד פוטולסקי.

      ישיבת 'כנסת יעקב' רחוב פתח תקוה בירושלים, עם להקת קפנדריא.

      ישיבת חזון עובדיה ברוממה בהשתתפות הראשל"צ הגאון רבי יצחק יוסף נשיא הישיבה עם אלי פרידמן.

      ישיבת 'אמרי דעת' בשכונת בית וגן בירושלים, עם הזמר יצחק ריס בליווי הקלידן שמואל יפת.

      ישיבת פוניבז' בהיכל הישיבה בבני-ברק, מעמד הקפות בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה בליווי תזמורת ובהשתתפות קהל אלפים.

      בבית הכנסת 'חניכי הישיבות' המרכזי בשכונת נווה יעקב בירושלים, עם יענקי עקשטיין והאורגניסט לייזר הרשקוביץ.

      ישיבת 'חכמת שלמה' בשכונת בית וגן בירושלים בליווי תזמורת,

      ישיבת 'עטרת ישראל' בשכונת בית וגן בירושלים, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'אור ישראל' בשכונת גני-הדר בפתח-תקוה, עם הקלידן יענקי רובין ומקהלת ויז'ניץ.

      ישיבת 'דרך חכמה' בשכונת הר נוף בירושלים, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'תורת משה' (לייזרוק), בליווי תזמורת.

      ישיבת 'זוהר התורה' ברחוב סורוצקין בירושלים, עם הזמר אבי ריס ותזמורתו של שאול כהן.

      ישיבת 'נחלת הלווים' בחיפה, הקפות שניות מסורתיות ללא תזמורת.

      ישיבת 'אורחות תורה' בבני-ברק כמידי שנה הקפות שניות בבית מנהל הישיבה והמוסדות הרב יעקב וירז'בנסקי בהשתתפות מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן.

      ישיבת 'תפארת שרגא' בשכונת בית וגן בירושלים בליווי תזמורת

      ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל, הקפות שניות המסורתיות בהיכל הישיבה סמוך לכיכר השבת בירושלים.

      ישיבת אור החיים' אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה, בליווי תזמורתם של יהודה נפתלי ואבישי נקי.

      בבית הכנסת 'בני הישיבות' בביתר עילית, בליווי תזמורת.

      במרכז חסידות סלאנים ברחוב דורש טוב בירושלים, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'אור ברוך' בשכונת בית וגן בירושלים, עם שלמה ברונר ותזמורתו.

      בית המדרש 'התאחדות האברכים' רחוב אבן שפרוט 5 בני ברק, בליווי הזמר אייל אליהו ותזמורתו.

      ישיבת 'דעת חיים' בשכונת בית וגן בירושלים, עם רולי דיקמן ותזמורתו.

      ישיבת רש"י ברחוב צפניה בירושלים, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'נחלת דוד' הגדולה בפתח תקוה, בליווי תזמורת.

      ישיבת ראשון לציון בראשות הגרי"מ דרוק, בליווי תזמורת.

      הישיבה הגדולה הספרדית 'יסודות' בליווי תזמורת.

      ישיבת 'חכמת התורה' בירושלים, עם הבעל מנגן יענקי רובין.

      ישיבת 'כנסת שלום' בבני ברק, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'משכנות התורה' בבני-ברק, בליווי תזמורת.

      ישיבת ''רמת אשכול' בירושלים, עם תזמורתו של הזמר נחמן לוי.

      ישיבת עטרת חכמים ברחוב החיים 4 תל גיבורים חולון בראשותו של הגר"ח רבי בליווי תזמורתו של אביחי חג'ג' בהרכב מלא.

      מוסדות 'תפארת ישראל' בקרית משה ירושלים, בליווי תזמורת.

      בית הכנסת 'משכן שרגא' בשכונת רמות בירושלים, בליווי תזמורת.

      בית הכנסת 'חניכי הישיבות' בשכונת קרית הרצוג בבני-ברק, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'רשב"י' ברחוב השל"ה בבני-ברק ,עם צאת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

      בית הכנסת המרכזי חניכי הישיבות בפרדס כץ, עם שייקה גרינשפן ותזמורתו.

      בבית הכנסת המרכזי 'אהל יוסף' בבית חלקיה בליווי תזמורת.

      ישיבת 'ברכת אפרים' ברחוב טבריה בבני-ברק, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'מאור התורה' בירושלים, בליווי תזמורת.

      ישיבת רינת-התלמוד עם הזמר שלום ברנהולץ והקלידן יענקי אזולאי.

      בבית המדרש 'ברך משה' סאטמאר ברחוב יונה בירושלים, בליווי תזמורת.

      ישיבת 'רינת התורה' בירושלים, בליווי תזמורתו של אלעד כהן החל מהשעה 12:00 בלילה ועד שעות הבוקר.

      בבית המדרש 'יד נצח לדוד' בשכונת רמות א' בירושלים, בליווי תזמורת.

      בבית הכנסת 'קהילת אשכנז' ברחוב יעל בשכונת שיכון ג' בבני-ברק, בליווי תזמורת.

      בבית הכנסת 'חניכי הישיבות' שע"י תלמוד תורה שתילי זיתים בבני-ברק, בליווי תזמורת.

      חסידי ברסלב חוגגים ראש השנה באומן (רויטרס)
      (צילום: רויטרס)

      בחצרות החסידים:

      בחצר הקודש אוז'רוב: בבית המדרש ברחוב חזון איש פינת רחוב נחמיה בבני-ברק, שמחת בית השואבה במוצאי יו"ט ראשון בשעה 9:30, בליל הושענא רבה אמירת תהלים בציבור בשעה 10:30, טיש 'נעילת החג' במוצאי שמחת תורה לאחר מנחה, ולאחר מכן הקפות שניות.

      בחצר הקודש אנטניא: ביום שני ד' דחול המועד בבית המדרש 'תפילה למשה' דחסידי אנטניא ברחוב הושע בבני-ברק שמחת בית השואבה בליווי הקלידן דודי פלדמן.

      בחצר הקודש אשלג: ביום ראשון אושפיזין דאהרן ימסור האדמו"ר שיעור בזוהר בהיכל בית המדרש ברחוב שד"ל בבני ברק. ובשעה 8,00 יתקיים טיש ושמחת בית השואבה, בליל הושענא רבא בשעה 9,00 בערב קריאת משנה תורה. בשעה 11,00 ימסור האדמו"ר שיעור בזוהר .לאחר מכן יערוך את שולחנו לרגל אושפיזין דדוד . בשמחת תורה לאחר תפילת מנחה בשעה 6,00 טיש נעילת החג ולאחר תפילת ערבית מעמד הקפות שניות בליווי תזמורת .

      בחצר הקודש באיאן: הטיש המרכזי יערך ביום ראשון ליל אושפיזין דאהרן בסוכה הגדולה ברחבת סמינר 'בית מלכה' בירושלים.

      בחצר הקודש ביאלא בית שמש: ביום ראשון טיש ושמחת בית השואבה לרגל יומא דהילולא של הרה''ק 'היהודי הקדוש מפשיסחא זי''ע בסוכת בית המדרש ברחוב נהר הירדן 30 בשעה 8:30. ובליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל אושפיזין של בעל ה'להבת דוד' זצ"ל מביאלא.

      בחצר הקודש ביאלא בני-ברק: ביום ראשון ג' דחול המועד אור לי''ט תשרי יומא דהילולא של הרה''ק 'היהודי הקדוש מפשיסחא זי''ע תתקיים בהיכל בית המדרש ברחוב ירושלים שמחת בית השואבה בשעה 8:30, ובשעה 10:30 טיש בסוכה בגג בית המדרש, הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 8:00.

      בחצר הקודש ביאלא פשיסחא: במוצאי יו"ט ראשון אושפיזין דיצחק תתקיים שמחת בית השואבה לכבוד האושפיזין של האדמו"ר בסוכת בית המדרש ביום ראשון בלילה ליל ד' דחול המועד יום ההילולא של אבי השושלת לבית ביאלא פשיסחא, יערוך האדמו"ר טיש הילולא מרכזי בסוכת בית המדרש ולאחמ"כ תתקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש ביאלא רמת אהרן: ביום ראשון ג' דחול המועד אור לי''ט תשרי יומא דהילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי''ע ראש שושלת ביאלא יערוך האדמו''ר את שולחנו בסוכה הגדולה שבחצר בית המדרש 'משכן יחיאל' דחסידי ביאלא בשכונת רמת אהרן, בשעה 8:30 בערב לאחר הטיש יתקיים שמחת בית השואבה וריקודים לכבוד החג, במוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 10:00.

      בחצר הקודש ביטשקוב: במוצ"ש חול המועד יערוך האדמו"ר הבדלה בשעה 21:30, לאחר מכן טיש אושפיזין ושמחת בית השואבה בליווי תזמורת, ליל הושענה רבה קראית משנה תורה בשעה 7:00 לאחר מכן טיש, הקפות שניות בשעה 20:30 בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש בעלזא: יערוך האדמו"ר מדי ערב את שולחנו בסוכה הגדולה בשעה 9:00 בערב. לכבוד האושפיזין של יוסף הנקרא 'פרנסה ברוייט', יחלק האדמו"ר לחם לאלפי החסידים - והוא סגולה לפרנסה. השיא בחצר הקודש טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה, החותם את תקופת ירח האיתנים. במעמד נושא האדמו"ר את ה'שטייעדיגע תורה'.

      בחצר הקודש דאראג: האדמו"ר יערוך את שולחנו בסוכה הגדולה שליד בית המדרש ברחוב יצחק נפחא בבני-ברק, במוצאי יו"ט ובמוצאי שבת יתקיים הטיש בשעה 10.30 וביום ראשון ושני בשעה 9.00 שמחת בית השואבה תתקיים ביום ב' לאחר הטיש, בהיכל בית המדרש הגדול. במוצאי שמחת תורה, לאחרטיש נעילת החג, בשעה 10.30 יתקיים מעמד הקפות שניות בהיכל בית המדרש בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש דז'יקוב ויז'ניץ: במוצאי יום טוב ראשון ובמוצאי שבת שמחת בית השואבה בסוכה ולאחר מכן בבית המדרש הגדול ברחובות, בימים ראשון ושני בשעה 21:00 בסוכה הגדולה.

      בחצר הקודש דעעש: האדמו"ר מדעעש יערוך את שולחנו במוצאי יום טוב ראשון, לרגל אושפיזין דיצחק בסוכת בית המדרש ברחוב רבי טרפון בבני-ברק לאחר מכן שמחת בית השואבה.

      בחצר הקודש הורנסטייפל: ביום ראשון אושפיזין דאהרן שמחת בית השואבה בשעה 8:00 בערב בסוכת בית המדרש ברחוב אחינועם בשכונת סנהדריה בירושלים, ובמוצאי שמחת תורה נעילת החג ולאחר מכן מעמד 'הקפת שניות'.

      בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה בסוכה הגדולה בקריה בבני-ברק, בראשות מרן האדמו"ר מויז'ניץ, בניצוחו של הבעל המנגן מאיר אדלר עם מקהלת חסידי ויז'ניץ והבעל מנגן יענקי דאסקל.

      בחצר הקודש ויז'ניץ: כל ערב בסוכה הגדולה ברחוב שלמה המלך בבני-ברק בשעה 8:00 בראשות כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ, עם מקהלת חסידי ויז'ניץ.

      בחצר הקודש ווערצקי: בבית המדרש ברחוב השלושה 30 בבני-ברק. ליל הושענא רבה משנה תורה בשעה 8:30 לאחר מכן אמירת כל ספר תהילים, טיש נעילת החג במוצאי שמחת תורה בשילוב זריקת כ"ו תפוחים ע"י האדמו"ר כמנהג אבותיו. הקפות שניות בליווי תזמורות בשעה 9:00.

      בחצר הקודש זוועהיל: סעודת מלוה מלכה ושמחת בית השואבה בסוכת בית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושליפ בליווי תזמורת, ביום ראשון 'שיר המעלות טיש' בסוכה, ובמוצאי שמחת תורה הקפות שניות בשעה 9:00 בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש זוועהיל: במוצאי שבת ליל אושפזין דמשה בסוכה הגדולה ברחבה שברחוב שמואל הנביא 67 בירושלים הסמוכה לבית המדרש, שמחת בית השואבה בשעה 9:15.

      בחצר חוג חתם סופר ירושלים: ביום ראשון שמחת בית השואבה אצל הגרנ"ה פרנקל בסוכה הגדולה בחצר ביתו ברחוב עלי הכהן 26 בירושלים בהשתתפות הגאב"ד והראב"ד וחברי הבד"ץ העדה החרדית.

      בחצר הקודש טאלנא: בסוכת בית המדרש באשדוד שמחת בית השואבה בליווי מקהלת 'מזמור לדוד' טאלנא.

      בחצר הקודש טמשוואר: האדמו"ר יערוך את שולחנו לרגל אושפיזין דיוסף ביום שני ד' דחול המועד בסוכת בית המדרש ברחוב סקולוב פינת רחוב הרב קוטלר בבני ברק, כשלאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש טשרנוביל: האדמו"ר יערוך מידי ערב את שולחנו לרגל האושפיזין בסוכת בית המדרש הגדול ברחוב חבקוק, והטיש המרכזי ביום ראשון ליל אושפיזין של אהרן הכהן.

      בחצר הקודש טריסק יתקיים ליל יום א' טיש ושמחת בית השואבה לכבוד אושפיזין דמשה, הקפות שניות מוצאי שמח"ת בביהמ"ד בשעה 8:30 .

      בחצר הקודש לעלוב: האדמו"ר יערוך את שולחנו לרגל אושפיזין דמשה ושמחת בית השואבה המרכזית בליווי תזמורת ואבוקות של אור כמסורת אביו האדמו"ר רבי שמעון מלעלוב זצ"ל בבית המדרש של החסידות ברחוב מנחת יצחק בבית שמש. בליווי הקלידן מנדי גולדברג ומקהלת החסידות, וכן הקפות שניות במוצאי שמחת תורה.

      בחצר הקודש לעלוב בראנוביץ: בסוכת בית המדרש ברחו בן ציון גול בירושלים, בכל לילה מתקיים סעודה לכבוד האושפיזין, ביום ראשון סעודה מרכזית לרגל יום ההילולא של היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע. טיש מיוחד לפרידה מהסוכה בהושענא רבא אחר הצהריים החג בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה.

      בחצר הקודש לעלוב ירושלים: ביום ראשון ג' דחול המועד יגיע האדמו"ר לכותל ליטול את הד' מינים, בערב יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכה שע"י בית המדרש בשכונת בית ישראל לרגל הילולת היהודי הקדוש מפשיסחא זי"ע, ולאחר מכן שמחת בית השואבה.

      בחצר הקודש מודז'יץ: שמחת בית השואבה ביום שני בהיכל בית המדרש של החסידות ברחוב חבקוק בבני ברק, טיש ליל הושענא רבא - עריכת השולחן בשעה 9:00 בסוכת ביהמ"ד הקפות שניות - במוצאי שמחת תורה בשעה 10:00 בביהמ"ד עד השעות הקטנות של הלילה בהשתתפות אלפים, בליווי תזמורתו של אורי בקנרוט ומקהלת חסידי מודז'יץ.

      בחצר הקודש נדבורנה: ביו"ט ראשון של סוכות האדמו"ר יערוך את שולחנו לאחר‏ תפילת המוסף לרגל ההילולא של זקנו במלאות -120 שנה להסתלקותו של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זי"ע במוצאי יו"ט א' שמחת בית השאובה לכלל הבחורים בראשות האדמו"ר שישא מדברותיו, בליווי מקהלת נדבורנה האורגניסט יענקי אנגל והבעל מנגן משה כהן וילד הפלא ארי רייך, בשעה 10 בערב, ביום שני אושפיזין דיוסף שמחת בית השאובה המרכזית לכלל חסידי נדבורנה בראשות האדמו"ר עם האורגניסט לייזר הרשקוביץ ומקהלת חסידי נדבורנה בראשות הערשל בריסק. בסוכה הגדולה בקרית נדבורנה בב"ב. הקפות שניות מוצאי שמחת תורה לאחר הטיש נעילת החג בשעה 11 בערב עם האורגניסט רובי פוירשטיין ומקהלת חסידי נדבורנה.

      בחצר הקודש נדבורנה אלעד: ביום שני אושפיזין דיוסף תתקיים שמחת בית השואבה המרכזית בסוכה הגדולה בחצר בית המדרש 'באר יעקב' ברחוב פנחס בן יאיר 27 עריכת הטיש ושמחת בית השואבה בליווי תזמורתו של יוסף גפנר ומקהלה מורחבת בניצוחו של בעל המנגן אברהם גרמייזא. בנוסף יתקיים ביום ראשון בשעה 12 בצהרים שמחת חג המרכזית לילדי קהילות החסידים באלעד המאורגנת ע"י ארגון הנוער "באר יעקב" נדבורנה בתכנית מיוחדת וובליווי תזמורת, הגרלות ופרסים לילדים המשתתפים.

      בחצר הקודש נדבורנה ביתר: שמחת בית השואבה המרכזית תערך ביום ראשון במרכז החסידות שבגבעה A בהשתתפות מאות מתושבי העיר ובליווי משה שפריי והאורגניסט ישראל ויצמן, ההקפות שניות יערכו כשעה לאחר צאת החג בליווי האורגניסט ישראל ויצמן ומוישי שפריי.

      בחצר הקודש נדבורנה ירושלים: האדמו"ר מנדבורנה ירושלים יערוך את שמחת בית השואבה המרכזית במוצאי יום טוב ראשון לרגל אושפיזין דיצחק בסוכה הסמוכה לבית המדרש בירושלים.

      בחצר הקודש נדבורנה צפת בראשות האדמו"ר טיש ושמחת בית השואבה בהשתתפות רבני ועסקני העיר, במוצאי החג הראשון של סוכות בליווי האורגניסט משה בהר והזמר משה ישראלי.

      בחצר הקודש נחלת יעקב: בראשות הרה"צ המשפיע רבי צבי מאיר זילברברג ביום ראשון ג' דחול המועד מעריב בזמן ר"ת לאחר מכן עריכת השולחן ושמחת בית השואבה בבית המדרש 'נחלת יעקב' ברחוב חנה בירושלים, במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 8:00 ולאחר מכן הקפות שניות.

      בחצר הקודש סאדיגורה: ביום ראשון ג' דחול המועד יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש ברחוב גוטמכר בשכונת שיכון ה' בבני ברק, בשילוב טיש יארצייט לזקנו האדמו"ר בעל ה'קדושת אהרן' מסאדיגורה זצ"ל ולאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה, בליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שולחנו לרגל הילולת האדמו"ר מטשורקוב זי"ע, במוצאי שמחת תורה נעילת החג בשעה 6:00.

      בחצר הקודש סאסוב: בקרית ישמח משה, אצל האדמו"ר כל ערב בשעה 8:00 שמחת בית השואבה, הקפות שניות מוצאי שמחת תורה בבית מדרש הגדול בשעה 8:00.

      בחצר הקודש סאטמאר: האדמו"ר מסאטמאר יערוך בכל ערב את שולחנו לכבוד האושפיזין של אותו ערב במעמד אלפי חסידים, האירוע המרכזי באושפיזין דמשה האושפיזין של אביו האדמו"ר בעל ה'ברך משה' זצ"ל, כאשר אלפים באים להשתתף בשמחת בית השואבה שתתקיים בסוכה הגדולה בחצר תלמוד תורה 'ויואל משה' סאטמאר בויליאמסוברג.

      בחצר הקודש סטראפקוב: בליל יו"ט ראשון דסוכות ובליל הושענא רבא יערוך האדמו"ר את שלחנו בסוכת בית מדרשו "שערי ירושלים" ברחוב ניסנבוים. במוצאי שמחת תורה יערוך האדמו"ר הקפות שניות בבית מדרשו ברחוב מאה שערים.

      בחצר חסידות סטריקוב: ביום ראשון טיש ושמחת בית השואבה בסכות בית המדרש ברחוב אלשיך בבני ברק.

      בחצר חסידות סטריקוב: שמחת בית השואבה ועריכת הטיש ביום ראשון אושפיזין דאהרן בשעה 8.30 בסוכת ביהמ"ד של האדמו"ר ברחוב צפניה בירושלים. עריכת השולחן בליל הושענא רבה בשעה 11 שמחת תורה: התפילות בביהמ"ד ערלוי רחוב עזרת תורה 47. במוצאי החג ייערכו הקפות שניות בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש סלאנים: בכל ערב שמחת בית השואבה בשילוב טיש בסוכת בית המדרש ברחוב דורש טוב בירושלים, ללא תזמורת, בהקפות שניות בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש סערט ויז'ניץ: ברמת ויז'ניץ בחיפה, תתקיים שמחת בית השואבה מדי ערב בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד. במקום מבצעת מקהלת סערט ויז'ניץ את הניגונים הייחודיים של החצר בניצוחו של ר' חיים בנט.

      בחצר הקודש ספינקא: כמידי ערב בבית המדרש ברחוב דונולו בבני ברק, ביום שני ד' דחול המועד שמחת בית השואבה המרכזית בריקוד הלפידים המסורתי עם תזמורתו של שלמה גובי, הקפות שניות מיד לאחר מעריב בליווי תזמורת.

      בחצר הקודש ספינקא בני ברק: תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש יארצייט להאדמו"ר רבי נחמן כהנא מספינקא זצ"ל, בראשות בנו האדמו"ר, במוצא יו"ט ראשון דסוכות בשעה 8:00 בערב בסוכת בית המדרש 'אהל נחמן' ספינקא ברחוב יהושע 9 בבני ברק.

      בחצר חסידות ספינקא גני-גד: במוצאי יו"ט ראשון טיש אושפיזין דיצחק בסוכה שעל ידי בית המדרש ברחוב גני גד 2 בבני ברק.

      בחצר הקודש פוריסוב: שמחת בית השואבה במוצאי שבת וימים ראשו ושני, בית המדרש בשכונת מאה שערים בירושלים, עם האורגניסט יענקי לנדאו יואלי קליין משה כהן וילד הפלא ארי רייך. ביום שני ב12:00 בצהריים שמחת בית השואבה לילדי התשב"ר חברי הרשת 'קרן ישועות יהושע אשר'.

      בחצר הקודש פיטסבורג: עריכת הטיש בליל יו"ט ראשון של פסח לרגל יומא דהילולא של הרה"ק רבי מרדכי מנדבורנא זיע"א בשעה: 22:00, שמחת בית השואבה המרכזית ביום שני ליל אושפיזין דיוסף בקרית פיטסבורג באשדוד עריכת השולה"ט בשעה:20:30 עריכת שולה"ט לכבוד האושפיזין בכל לילות חוה"מ בשעה:21:30 עריכת השולה"ט בליל שבת חוה"מ ושלום זכר לנכד האדמו"ר בן לבנו הרה"צ רבי משולם לייפער בשעה: 22:00.

      בחצר הקודש פינסק קרלין: בכל ערב בימים ראשון ושני ג' וד' דחול המועד תתקיים שמחת בית השואבה בשילוב טיש בשעה 8:30, בסוכה שבבית המדרש הגדול בשכונת בית ישראל בירושלים, ביום ראשון אושפיזין דאהרן שמחת בית השואבה המרכזית.

      בחצר הקודש פרמישלאן: בשכונת קריית הרצוג, יתקיים מעמד הקפות שניות מרכזי עד לשעות הקטנות של הלילה, כשעשרות ספרי תורה מוצאים מארון הקודש ומונחים על הבימה כמסורת של שנים.

      בחצר הקודש צאנז: האדמו"ר עורך את שולחנו כל ערב בשעה 8:00 לכבוד האושפיזין של אותו יום, בסוכה הגדולה הסמוכה לביהמ"ד הגדול. הטיש מתקיים בלווי תזמורת של החסידות. חתני האושפיזין מהחסידות נוהגים לתרום את האוכל והשתיה לרווחת החסידים. במוצאי שמחת תורה מתקיים טיש נעילת החג הנקרא 'טיש התפוחים', בו זורק האדמו"ר תפוחים לעבר החסידים, הרואים בכך ישועות. בסיומו מתחיל מעמד ההקפות השניות הנמשך עד הבוקר.

      בחצר הקודש קאליב: האדמו"ר מקאליב יערוך שמחת בית השואבה במוצאי שבת אושפיזין דמשה בו יזרוק האדמו"ר תפוחים המסוגלים לישועה כמקובל מאבותיו.

      בחצר הקודש קאמרנא: בבית המדרש 'עטרת שלום' בשכונת ארזי הבירה בירושלים ביום שני אושפיזין דמשה עריכת הטיש בסוכה הגדולה ושמחת בית השואבה, קריאת משנה תורה ועריכת השולחן בליל הושענא רבא בשעה 8:30, נעילת החג והקפות שניות בליווי תזמורת במוצאי שמחת תורה בהיכל בית המדרש.

      בחצר הקודש קוז'מיר: האדמו"ר יערוך את שולחנו במוצאי שבת לכבוד אושפיזין דמשה בסוכה שעל ידי בית מדרשו ברחוב רש"י בבני-ברק, ובמוצאי שמחת תורה יערך מעמד ההקפות שניות בליווי תזמורת כאשר במרכזה ההקפה השישית אשר הוקדשה ע"י האדמו"ר בעל ה'אמרי אש' ממודז'יץ זצ"ל לקדושי השואה.

      בחצר הקודש קוז'ניץ: יתקיים טיש לרגל האושפיזין של האדמו"ר ביום ראשון ג' דחול המועד בשעה 15:00 בצהריים בהשתתפות רבים מתושבי תל אביב והסביבה, בסוכה שע"י בית המדרש קוז'ניץ ברחוב שרת פינת ויצמן, בכל הימים סעודת אושפיזין בשעה 11:00 בבוקר בסוכת בית המדרש.

      בחצר הקודש קוידינוב: שמחות בית השואבה מוצאי יו"ט הראשון של חג ובמוצ"ש חוה"מ בשעה 9 בבית המדרש רבי עקיבא 28 בימי ראשון ושני ג' וד' דחוה"מ בהיכל הישיבה רחוב מהרש"ל 22 בשעה 7:30, שמחת תורה בהיכל הישיבה הקפות שניות במוצאי שמחת תורה בשעה 9.15.

      בחצר הקודש קופיטשניץ: בבית המדרש 'אביר יעקב' ברחוב עזרת תורה 33 בירושלים, יתקיים הטיש ביום ראושן ליל ד' דחול המועד ולכבוד הילולת ה'אור יהושע' ממעז'יבוז בשילוב שמחת בית השואבה. מעמד הקפות שניות אחרי מעריב.

      בחצר הקודש קרלין סטולין: תזמורת החסידות תשמח את האלפים בהיכל בית המדרש הגדול ברחוב אבינועם ילין בירושלים.

      בחצר הקודש קרעטשניף: בבית המדרש בקריה ברחובות, יערך כל ערב בשעה 9:00 בסוכה הגדולה האדמו"ר ערוך את שולחנו, ובמוצאי שמחת תורה מעמד הקפות שניות עם מקהלת האחים הומינר בניצוח בעל המנגן משה דוב הומינר.

      בחצר הקודש קרעטשניף סיגעט: האדמו"ר ישבות לראשונה בישראל ויערוך את הטישים במרכז מוסדותיו ברחוב רפופורט בשכונת בית ישראל בירושלים, בכל ערב תתקיים שמחת בית השואבה, וביום שני יערך שמחת בית השואבה המרכזית לרגל אושפיזין דיוסף.

      בחצר הקודש ראדז'ין: ביום שני ד' דחול המועד יערוך האדמו"ר את שולחנו בסוכת בית המדרש אמשינוב ברחוב בן זכאי בבני-ברק לרגל יום ההילולא ה9 של אביו האדמו"ר זצ"ל בשעה 8:00 בערב. בהשתתפות אדמו"רים ורבנים, לאחר מכן תתקיים שמחת בית השואבה.

      בחצר הקודש ראחוב: יום-טוב סוכות: אחרי התפילה יתקיים קידושא רבא' לכבוד יומא דהילולא של זקינו של האדמו"ר רבי מרדכי מנדבורנה זצ"ל. במוצ"ש - אושפיזין דמשה: בשעה 9:00 יתקיים הטיש המרכזי לרגל יומא דהילולא של חותנו של האדמו"ר - הרה"צ רבי ישעיה שנייבלג זצ"ל אב"ד בני ראם וחבר בד"צ מחזיקי הדת בעלזא, בליל הושענא רבא - קריאת "משנה תורה" ע"י האדמו"ר בשעה 9:30, לאחר מכן יתקיים "טיש" לרגל אושפיזא דדוד, הקפות שניות : בביהמ"ד ראחוב רח' ברקאי 20 רמת גן בשעה 9:00 בשילוב "פרקי שירה וחזנות".

      בחצר הקודש שאץ ויז'ניץ: בחיפה, שמחת בית השואבה במוצאי יום טוב ראשון בסוכה הגדולה של בית המדרש.

      בחצר הקודש שומרי אמונים: באושפיזין דיוסף בשעה 9:30 טיש ללא תזמורת בסוכת בית המדרש באשדוד, באושפיזין דמשה מלווה מלכה, נעילת החג הקפות שניות בליווי תזמורת.

      בחצר שומרי אמונים קרית גת: שמחת בית השואבה בסוכת האדמו"ר ברחוב בית יוסף בקרית גת.

      בחצר הקודש תולדות אברהם יצחק: בשכונת מאה שערים בירושלים, כל ערב שמחת בית השואבה עם תזמורת ומקהלה מורחבת, הטישים באהל הגדול שהוקם השנה ברחבת ההדלקה של החסידות בצומת הרחובות סלנט – חנן.

      בחצר הקודש תולדות אהרן כל ערב שמחת בית השואבה בבית המדרש הגדול בשכונת מאה שערים בירושלים כשהשנה לראשונה יתחילו מעריב מוקדם בכדי שחסידי תולדות אהרן יזכו לקיים את שמחת בית השואבה בתחילה ולאחר מכן אלפי האורחים שמגיעים מבחוץ.