חסודות וצנועות: ה"דוסיות" שחגגו באוסקר

טקס האוסקר שהתקיים אמש הוציא מסלבריטאי הוליווד את המיטב. למרות שנדמה שמרכז הטקס הוא הפרסים - כולנו יודעים שגולת הכותרת הן הבחירות האופנתיות שנראות על השטיח האדום ובאפטר-פארטי. כמו בכל שנה, גם השנה מצא טרנד השמלות הצנועות מקום של כבוד על השטיח האדום

אביגיל קול בשיתוף עמותת יהדות ישראלית, בשיתוף עמותת יהדות ישראלית
ריטה וילסון מנצנצת (צילום: GettyImages)

טקס האוסקר שהתקיים אמש הוציא מסלבריטאי הוליווד את המיטב. למרות שנדמה שמרכז הטקס הוא הפרסים המוענקים, כולנו יודעים היטב שגולת הכותרת הם הבגדים, התלבושות והבחירות האופנתיות שנראות על השטיח האדום ובאפטר-פארטי. כמו בכל שנה, גם השנה בחרו לא מעט מהמתלבשות בגזרות חושפות עור ובמחשופים, אבל כמו בשנים שעברו, טרנד השמלות הצנועות יותר מצא את מקומו בכבוד על השטיח האדום.

על השטיח האדום לקראת הטקס עצמו צעדה אתמול זוהרת וצנועה השחקנית ריטה וילסון, בשמלה מנצנצת וצנועה באורכה, בשרווליה וגם במפתח הצוואר שלה.

השחקנית מאיה רודלוף הגיעה לטקס על תקן מגישת פרס אבל בשמלה בגווני נחושת היא זהרה והוכיחה כי גם צנוע יכול להיות שיק.

עוד בוואלה! NEWS

שיר לאהבה הארצישראלית: קוֹנְצֵרְט וְדַרְבּוּקָה

לכתבה המלאה
מאיה רודולף, משמאל (צילום: GettyImages)

מסיבת האפטר פארטי של המגזין 'ואניטי פייר' נחשבת למסיבה פחות 'מעונבת' מטקס האוסקר שקודם לה. אורחות המסיבה הוכיחו כי גם בלבוש קצת פחות מכובד, צנוע זה לגמרי הלבוש הנכון.

קחו למשל את השחקנית הצעירה לילי ריינהרט שהגיעה למסיבת האפטר פארטי של 'ואניטי פייר' כשהיא לבושה בשמלה פרחונית סגורה בצוואר עם שרוולים נפוחים וארוכים.

ילדת פרחים, לילי ריינהרט (צילום: GettyImages)

או למשל את פטרישיה קלרקסון שהגיעה לאותה המסיבה בשמלה שחורה לחלוטין ומותאמת לחלוטין גם לקוד הלבוש הדתי המחמיר ביותר. השרוולים הארוכים שהגיעו עד לכף היד, פתח הצוואר שהיה סגור וחצי הגלימה שהוסיפה שיק לבגד.

מתקבלת לתיכון דתי, פטרישיה קלרקסון (צילום: GettyImages)

השחקנית שרה פולסון בחרה בהפוך על הפוך והגיעה עם חולצה בעלת צווארון מחוייט למסיבה. השמלה שבחרה לא רק מחוייטת אלא גם צנועה ומאוד מאוד יפה.

נראה שהאופנה שמכתיבים בהוליווד מחלחלת גם אלינו, הצרכן הפשוט ואולי השמלות הצנועות עוד ימצאו את מקומן בחנויות, ברשתות ובקניונים גם בארץ.

מחויטת וצנועה, פולסון (צילום: GettyImages)
לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully