וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רה"מ נתניהו סיפר לשגרירה: כך אמר לי הרבי מלובביץ'

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל

24.12.2020 / 16:08

בפגישה בבית ראש הממשלה אמר נתניהו לשגרירת ארצות הברית לאו"ם קלי קראפט: "כשהייתי שגריר באו"ם, הרבי הגדול קרא לו בית השקרים. צריך לזכור שבמקום בו יש עלטה מוחלטת, אם מדליקים נר של אמת, ניתן לראות למרחקים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתחסן נגד נגיף הקורונה מרכז הרפואי ״שיבא״ תל השומר לקראת מבצע החיסונים ״תן כתף״, 19 בדצמבר 2020. ראובן קסטרו
רה"מ נתניהו/ראובן קסטרו

ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מפספס הזדמנות לספר על פגישתו עם הרבי מלובביץ' זצ"ל, ואת הדברים שאמר לו הרבי על מוסד האו"ם. כך למשל, הבוקר (חמישי) נפגש נתניהו עם שגרירת ארצות הברית לאו"ם קלי קראפט, בבית ראש הממשלה בירושלים. בפגישה השתתף גם שגריר ישראל לאו"ם גלעד ארדן.

בראשית דבריו סיפר נתניהו: "כשנשלחתי לשרת כשגריר באו"ם, הרב הגדול, הרבי מלובביץ', קרא לו בית השקרים. הוא אמר שיש שם כל כך הרבה שקרים וחושך. צריך לזכור שבמקום שיש בו עלטה מוחלטת, אם מדליקים נר אחד של אמת, ניתן לראות אותו מרחוק ולמרחקים. את הדלקת יותר מנר אחד של אמת".

ראש הממשלה שיבח את הנשיא דונלד טראמפ: "הנשיא טראמפ וצוותו עשו פלאות כדי להפריך כל כך הרבה מהמיתוסים ודברי הבלע על העם היהודי והמדינה היהודית, ואנו אסירי תודה על כך לנצח. אנו חושבים שיש הזדמנויות גדולות. את ודאי רואה זאת באו"ם, כמו גם השגריר גלעד ארדן. ניתן לראות את המדינות הערביות, חלקן כבר התקרבו, אחרות מתקרבות עכשיו, ורואים שיש שינוי גדול שמתפתח במעגל השלום הזה".

על נרמול היחסים עם מרוקו אמר נתניהו: "המשלחת שלנו שבה ממרוקו אתמול, הייתה פגישה נהדרת עם המלך מוחמד וזו הגשמה של חלומות. עם ישראל כמה לשלום, מתפלל לשלום וחולם על שלום. החלום הזה מתגשם היום הודות לרבים ממאמציכם - המאמצים של ממשל טראמפ וההגנה שלו על ישראל, האמת והשלום. תודה על כל זה. ברוכים הבאים לירושלים".

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully