וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ויהיה אחר הבחירות: זה האיש שבאמת שינה את העולם

אריה זמיר, בשיתוף שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 24.3.2021 / 15:13

בי"א בניסן חל יום הולדתו של הרבי מלובביץ'. העיתונאית סיון רהב מאיר מאמינה שהפעם יש לו משמעות מיוחדת לאור עוד סבב בחירות בישראל. קראו את דבריה מתוך דף הפייסבוק שלה

זה האיש שהשפיע על החיים של כולנו. קרדיט: לוי יצחק פריידין,
הרב מלובביץ'/קרדיט: לוי יצחק פריידין

תזכורת חשובה ליום שאחרי הבחירות, כך כותבת העיתונאית סיון רהב מאיר, אתמול, י' בניסן, הלכנו להצביע. זה חשוב, אבל חשוב גם לזכור שלא רק הפתק בקלפי קובע את עתידנו. עובדה, היום, י"א בניסן, יום הולדתו של הרבי מלובביץ'. חסידי חב"ד מציינים את התאריך בכל שנה, אבל השנה נדמה לי שיש לו משמעות מיוחדת לכולנו: זה יום שמזכיר לנו שהפוליטיקה ממש לא קובעת הכל, ואפשר להשפיע לטובה ולתקן את העולם הזה באינספור דרכים אחרות.

רהב ממשיכה לפרט: הרבי מלובביץ' לא רץ בשום מפלגה, אבל שינה את העולם היהודי מכוחם של אמונה, אופטימיות, מנהיגות וחינוך. גם אלה רכיבים חשובים בחיינו. הוא שיקם את יהדות ארצות הברית אחרי השואה, נתן תקווה ליהודים מעבר למסך הברזל, שלח אלפי שליחים לכל רחבי העולם ולמעשה הפך כל אדם שפגש אותו - לשליח.

כבר שנתיים שאנחנו קמים כל בוקר לשמוע מה סער אומר בתגובה לבנט שמגיב ללפיד וכו' וכו'. יש לכל זה משמעות, אבל משמעות מוגבלת. יש דמויות שאפשר ללמוד מהן הרבה יותר, אם רק היינו עוסקים בהן באותה אובססיביות.

זהותה של ישראל לא תיקבע רק בזכות תוצאות הבחירות. היא תיקבע גם בזכות ההתנהגות שלנו בבית ובחוץ, בזכות הערכים שלנו, בזכות השליחות שלנו בחיינו.

אריה זמיר, בשיתוף שובה ישראל
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully