וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מוזמנים לזמזם: הזמר החב"די מגיש בלדה רגשית

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 5.4.2021 / 12:36

לפני שחזר אל האמת היה דוד זגה בלהקה צבאית, כך ששירה ממש איננה חדשה לו. יחד עם זאת, כעת הוא ניצב לבדו מול המיקרופון ומספק בלדה על סיפור חזרתו בתשובה. האזינו

דוד זגה (נשוי+4), חיפאי ובעל תשובה, הוא בוגר להקה צבאית, כך שאינו שר כעת לראשונה. יחד עם זאת, הפעם הוא עושה זאת בשמו המלא ולא כחלק מלהקה בה כיכב לפני שנים, טרם חזר אל האמת. בבלדה מרגשת, הוא מגולל בין המלים את סיפור חייו ולוקח אותנו במסע של חיים ותשובה.

"השיר הזה מספר על הקרבה שלי לה', ועל התהליך האישי שלי ושל כולנו כחוזרים אל האמת בסוף חיינו. זהו שיר עוצמתי ומטלטל משום שאנשים מפחדים לדבר על הסוף, על נקודת ההתחלה אליה אנו שבים. המילים שלי מכוונות במובן הטוב, הן מדרבנות את המאזין לא לפחד לסיים כאן את המסע, אלא להכין את עצמו טוב יותר, להזדכך כדי לזכות לחזור אל הטוב במדרגה גבוהה יותר".

"חוזר אל האמת" הוא שיר השליחות של דוד כחסיד חב"ד וכאיש נשמה רוחני. הוא מתעסק בנפש במשמרת השנייה בחייו, כמטפל כמאסטר ב-NLP. זגה מנחה בדרך חיים ערכית עם מטרה, לא רק אותו בעצמו אלא גם מעביר אותה הלאה. לכן, הוא ראה בעצמו שליח להעביר את השיר כ"גלויה" שתעודד את עם ישראל - לתכלית. כחב"דניק, הוא מקווה שהתקווה ששאב מתורת חב"ד, חסידות שמכוונת תמיד לצמיחה, השתפרות ולגאולה (ביאת המשיח) הוא יצליח להפיץ בעולם, גם באמצעות המוזיקה.

בדרך אל האמת מציע דוד זגה בלדה שמציפה רגשית עם מוסר השכל. אחרי פעמיים שמזמזמים את השיר, הראש מתעורר למחשבות עומק, כאלה שמנערות את היומיום ומותירות בנו רצון להיות טובים יותר, וקרובים יותר להשם יתברך.

את הגרסה הווקאלית הפיק זגה לרגל ימי העומר, בהם נהוג להאזין למוזיקה ללא כלי נגינה, את העיבוד הקולי כתב המפיק והמעבד המוזיקלי של השיר המקורי, רועי ניצני. אז אם חלילה בית המקדש לא ייבנה במהרה - הנה הגרסה הנוכחית לימים אלה.

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל
  • עוד באותו נושא:
  • מוזיקה
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully