"ראיתי שחור בעיניים": ספר דברים והתפנית בתאונת הדרכים

סיפורי ניסים רבים חושפים את העוצמה האדירה הטמונה בקריאת ספר דברים, כהנהגתו של האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו. במדור זה נביא סיפורי ניסים כפי שנכתבו על ידי בעלי המעשה ונשלחו למוקד הישועות של ספר דברים. והפעם: תאונת הדרכים שהסתיימה בשלום

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל

מוקד הישועות של ספר דברים מקבל פניות רבות מאנשים פרטיים המבקשים לפרסם את הנס האישי שלהם, שאירע בזכות קריאת ספר דברים, כהנהגתו של האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו, ראש אבות בתי הדין במרוקו.

קריאת ספר דברים בשבת הפכה לטרנד עולמי ולסגולה פלאית שסוחפת המונים מכל העדות והחוגים, חילונים, מסורתיים, דתיים, וחרדים.

לקבלת ספר דברים בחינם - כנסו >>

עוד ביהדות

סגולת ספר דברים ממשיכה לסחוף: "מאורע נדיר"

לכתבה המלאה
(צילום: שובה ישראל)

אחת ההודעות שנשלחו למוקד הישועות של ספר דברים מספרת על תאונת דרכים, שהסתיימה בטוב בחסדי שמיים, אודות קריאת ספר דברים.

"לפני כמה ימים נסעתי ברכב עם שתי הבנות שלי. נהגת החליטה להיכנס לי לנתיב, בלי שום התראה מוקדמת. הרכב שלי סטה לכיוון קיר ענק ממש בזיגזג, ימין ושמאל, לא הצלחתי להשתלט על ההגה וראיתי שחור בעיניים ולאחר כמה שניות, בדרך נס הרגשתי את ההגה מתייצב לי בידיים בכוח עליון שאין כמותו", מספר גיבורת המקרה, שביקשה להישאר בעילום שם.

לדבריה: "הראייה חזרה וברוך השם ניצלנו בנס גדול ולא מובן מאליו - בזכות ספר דברים שאני מקפידה לקרוא בכל יום ו-55 הפסוקים, הקדוש ברוך הוא ממש הציל אותנו".

לסיום סיכמה: "ספר דברים מביא איתו הרבה ישועות, כל יום, אפילו בדברים הכי קטנים, שבכלל מי שחושב - ועד להצלת חיים ממש. אוהבת אותך השם", הוסיפה.

במדור זה נביא סיפורי ניסים שאירעו בזכות קריאת ספר דברים

עוד ביהדות

תגבור קווים ומערך שליחים עולמי: אלפים מצטרפים לקריאת ספר דברים

לכתבה המלאה
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully