וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

להצדיע: כנס חב"ד המרכזי יעמוד בסימן הצדעה לשלוחים באוקראינה

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 2.3.2022 / 13:37

בעקבות המלחמה הקשה באוקראינה, מארגני הכנס המרכזי לציון 120 שנה לרבי מלובביץ' הודיעו כי הוא יעמוד בסימן הצדעה ליהודי אוקראינה ולשלוחי חב"ד: "כולם רואים את ההקרבה ומסירות הנפש שלהם"

חב"ד. חב"ד,
כנס חב"ד/חב"ד

מארגני כנס חב"ד המרכזי לציון 120 שנה לרבי מלובביץ' הודיעו כי הוא יעמוד בסימן הצדעה ליהודי אוקראינה ולשלוחי חב"ד. הכנס המרכזי יתקיים ב-7/4/22 באצטדיון בלומפילד בתל אביב, בהשתתפות עשרות אלפים.

השנה תוכנן להתקיים כנס מרשים במיוחד לרגל יום הולדתו ה-120 של הרבי. בעקבות המלחמה הקשה באוקראינה שהעמידה בחזית הסיוע וההצלה את 200 שלוחי הרבי ובני משפחותיהם ברחבי אוקראינה, הודיעו המארגנים כי החליטו להקדיש להם חלק מרכזי בכנס בבלומפילד.

"זו הזדמנות נפלאה להצדיע לשלוחים שכולם רואים את ההקרבה ומסירות הנפש שלהם, כאשר הם עושים כל שביכולתם ומסכנים את חייהם, לסייע בימים אלה בהצלת אלפים יהודי אוקראינה", הודיעו מארגני עצרת הענק.

עוד הוסיפו המארגנים כי "כל מפעל השלוחים העולמי מתחיל בחזון של הרבי שידע לראות למרחקים תרחישים ותהפוכות עולמיים, שכיום אף אחד לא מבין כיצד חזה אותם עשרות שנים מראש. מה שקורה בימים אלה באוקראינה הוא הוכחה לחשיבות שהרבי ראה במפעל השלוחים".

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל
  • עוד באותו נושא:
  • יהדות
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully