וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חכם שלום למשפחות הנרצחים: "לכפר על בני הדור"

דוד ברגר, מוגש מטעם שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 6.4.2022 / 10:46

חכם שלום כהן, נשיא מועצת חכמי התורה, ניחם את משפחות הרב אבישי יחזקאל והרב יעקב שלום הי"ד שנרצחו בפיגוע הקשה בבני ברק בשבוע שעבר: "אחד מבני החבורה שמת תדאג כל החבורה כולה"

המכתב של חכם שלום כהן למשפחות הנרצחים בבני ברק. יח"צ,
המכתב של חכם שלום כהן למשפחות הנרצחים בבני ברק/יח"צ

נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שיגר הבוקר איגרת ניחומים לבני המשפחות של הרב אבישי יחזקאל והרב יעקב שלום הי"ד שנרצחו בפיגוע הקשה בבני ברק בשבוע שעבר.

את מכתבי הניחומים שלח מרן ראש הישיבה באמצעות מקורבו סגן ראש עיריית בני ברק גדליהו בן שמעון וביקשו למסור את תנחומיו לבני המשפחה ושמחמת חולשתו קשה היה עליו לבוא ולנחמם כראוי.

באיגרת הניחומים כותב מרן ראש הישיבה בדמעות: "'עיני עיני יורדה מים כי רחק ממני מנחם משיב נפשי' על שבר כי הושברנו בהילקח מעימנו יחיד ומיוחד מבני החבורה שקדן ועילוי שזכה לחנך ילדי ישראל במסירות בקדושה ובטהרה הק' הר"ר אבישי יחזקאל הי"ד אשר נרצח בידי אויבים בני עוולה ימ"ש כקרבן ציבור לכפר על בני הדור כולו אוי לנו שכך עלתה בימינו".

המכתב של חכם שלום כהן למשפחות הנרצחים בבני ברק. יח"צ,
המכתב של חכם שלום כהן למשפחות הנרצחים בבני ברק/יח"צ

ראש הישיבה הוסיף כי "איתא בגמ' שבת קו. "אחד מבני החבורה שמת תדאג כל החבורה כולה". על כן, עלינו להתחזק בימים קשים אלו אשר אויבינו קמים לכלותינו להוסיף זכויות לעילוי נשמתו הטהורה להתחזק בלימוד התורה ובתפילה וזעקה קמיה דקודשא בריך הוא שיאמר די לצרותנו ויגאלנו גאולת עולמים במהרה כי "בניסן נגאלו ובניסן עתידין להיגאל" השתא בעגלה ובזמן קריב, ויהי רצון שלא תוסיפו לדאבה עוד ובבניין ירושלים ננוחם בקרוב בב"א".

דוד ברגר, מוגש מטעם שובה ישראל
  • עוד באותו נושא:
  • יהדות
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully