מתמודדים עם קושי? כך תעשו את זה בצורה נכונה

כל אחד מגיע לרגע קשה בחיים, בו הוא מרגיש שהכוח האנושי שלו מוגבל. אם גם אתם מצפים לראות ישועה השנה, זו ההזדמנות שלכם

בשיתוף אור הרשב"י
15/05/2022

כל אחד מאיתנו מגיע לשלב בחיים בו הוא מרגיש שאינו עושה מספיק, שהכוח האנושי שלו מוגבל. זה בדרך כלל קורה ברגעים הקשים של החיים, כאשר מחכים להעלאה במשכורת, במקרה גרוע של ציפייה לתוצאה של בדיקה רפואית, או מעוכבי זיווג הנמצאים בימים של משבר קשה. הצד המשותף לכולם היא הציפייה לכוח עליון שיעזור להם במצב שלהם.

בואו תזכו גם אתם לנס!

אור הרשב"י. אור הרשב"י,
בכל יום יתפללו עליכם(צילום: אור הרשב"י)

ישיבת המקובלים "אור הרשב"י" הוקמה במטרה להנגיש את רבי שמעון בר יוחאי לכל אדם בישראל. המקובלים הצדיקים שלומדים במשך כל היום בקבר רבי שמעון בר יוחאי במירון, מקבלים כל היום שמות לתפילה חינם אין כסף. פשוט התקשרו ל "אור הרשב"י" ומסרו את שמותיכם לתפילה. בכל יום יתפללו עליכם בקבר של מייסד תורת הקבלה - רבי שמעון בר יוחאי.

הנר שהאיר בתים רבים(צילום: אור הרשב"י)

הסגולה הכי בדוקה

בכל שנה ב"אור הרשב"י" מוציאים את מגזין הניסים שבו מתועדות כל הישועות שאנשים ראו במשך השנה האחרונה בזכות רבי שמעון בר יוחאי, בכל הנושאים. זוגות חשוכי ילדים שזכו בילד, אנשים שניצלו בתאונה, זכו בבתי משפט כשהיו בטוחים שיפסידו, ועוד.

סגולת הסגולות

אבל יש סגולה אחת שאף אחד לא מתווכח איתה וכולם מסכימים שהיא עובדת כבר במשך כמה אלפי שנים וזאת סגולת נר הרשב"י הקדוש, שעליה הבטיח הרשב"י שהוא אישית יבקש בשמים עבור מי שידליק ביום פטירתו - ל"ג בעומר, את הנר הקדוש ויתפלל אליו.

אם גם אתם רוצים לראות השנה ישועה יוצאת מן הכלל, כל מה שעליכם לעשות הוא להזמין את נר הרשב"י הקדוש עוד היום.

אם אתם רוצים לקבל את 'נר הרשב"י הקדוש' שעזר לאלפי אנשים, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

  • קבלה
  • אור הרשב"י
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully