וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הרב הראשי: אפשר להתחבר לרבי שמעון בלימוד התורה

אריה זמיר, מוגש מטעם שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 17.5.2022 / 8:03

הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו קורא לציבור הרחב לשמור ולהקפיד על הנחיות גורמי הביטחון לקראת העליה לציון רבי שמעון בר יוחאי במירון, זאת בעקבות האסון בשנה שעברה ולאור ההנחיות החדשות

חגיגות הילולת ל"ג בעומר במירון 22 במאי 2019. דוד כהן, פלאש 90, פלאש 90
החגיגות במירון/פלאש 90, דוד כהן, פלאש 90

בעקבות האסון בשנה שעברה ולאור ההנחיות החדשות לעליה לציון רבי שמעון בר יוחאי במירון בשנה זו, קורא הרב הראשי לישראל הגר"ד לאו לציבור הרחב לשמור ולהקפיד על הנחיות גורמי הביטחון גם אם יש ביקורת ולא הכל מובן.

הרב הראשי אמר כי "בשנה שעברה ארע אסון גדול לעם ישראל במקום הקדוש כאשר כאבנו את הסתלקותם של 45 נפשות דבר שברך הטבע ניתן היה למנוע אך זו גזרה שנגזרה ואנו מקבלים אותה באהבה. השנה מבקשים גורמי הביטחון להתנהל בדרך מיוחדת של מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננים ומנסים לאפשר לעם ישראל להגיע בבטחה לציון רבי שמעון בר יוחאי".

הרב לאו הוסיף כי "חשוב לזכור כי ניתן להתחבר לתורתו של רבי שמעון גם על ידי לימוד תורתו ובודאי שזכותו תעמוד לכל לומדי תורתו בכל אתר ואתר. גם מי שעולים טוב יעשו אם יזהרו ויקפידו בהתאם להנחיות גורמי הביטחון".

"אנחנו מקווים שלאט לאט תימצא הדרך לאפשר לכל עם ישראל להיות במקום ללא מגבלות ובדרך שתדע לשים לב אל הבטיחות אך כל עוד לא נמצאה הדרך ראוי לשים לב ולהקפיד על ההנחיות ולהתפלל ולייחל שזכותו הגדולה של רבי שמעון תעמוד לכולנו שהחולים יבריאו והבריאים לא יחלו ונזכה לכל הברכות ביום הקדוש והגדול הזה", אמר.

אריה זמיר, מוגש מטעם שובה ישראל
  • עוד באותו נושא:
  • יהדות
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully