וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המתכנת שמע שיעור תורני והלחין שיר חדש

אריה זמיר, מוגש מטעם שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 23.8.2022 / 11:24

שיר מוטיבציה חדש ומיוחד עם עיקרון חשוב שמפעיל את האדם בכל תחום בחיים ליוצר והזמר אורי אלטבוים - "האם אתה מוכן?". האזינו

שיר חדש ליוצר והזמר אורי אלטבוים, "האם אתה מוכן?" שכתב והלחין. זהו שיר מוטיבציה מיוחד, המנון לחיים, עם עיקרון חשוב שמפעיל את האדם בכל תחום בחיים: לחיות בלי השוואות, בלי ספיקות, להמשיך קדימה, לעבור את הקשיים מבלי לוותר ולהגיע ליעדים שבחרנו בחיים. השיר לוקח אותנו למסע של התבוננות על מנגנון קבלת ההחלטות של כל יהודי.

כשאדם מתלבט אם להיות עורך דין או רופא, אין בעיה שילך ויבדוק וישווה בין המקצועות ויחיה "בספק טוב" שיאפשר לו לבחור את אשר מתאים לו. הבעיה היא, שלאחר הבחירה תמיד נתקלים בקשיים (נניח, הלימודים קשים ..) ואז בא הספק ואומר "כנראה בחרת לא נכון… אולי כדאי לפרוש ולבחור מקצוע אחר", בכך הספק מחבל בהישגים שלנו, וגורם לנו לרדת מהיעדים שהצבנו לנו.
השיר נותן לך רגע לעצור ולחשוב - "האם אתה מוכן לשים עצמך על השולחן לפרוץ קדימה ללכת על הכל?" להתמיד ולהשקיע ורק כך להגיע למטרה.

אלטבוים, חסיד חב"ד מתגורר בפתח תקווה עובד כמתכנת בחברת הייטק. הוא מקפיד שבכל שיר שהוא כותב יהיה מקור חזק של השראה. שירו הקודם "בשעת הדחק", התבסס על רעיון "כדאי הוא רבי שמעון לסמוך עליו, בשעת הדחק". את ההשראה ל"האם אתה מוכן?", שאב משיעור ששמע מפי הרב יואב אקריש בנושא של חיים בלי ספיקות.

צילום: מורן קריב

אריה זמיר, מוגש מטעם שובה ישראל
  • עוד באותו נושא:
  • יהדות
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully