וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שימו אוזן: השיר שנולד בעומק היערות של מירון

אריה זמיר, מוגש מטעם שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 31.8.2022 / 8:07

כוכב הרשת המצליח, הזמר והיוצר הייחודי, גיל אשר, שחרר סינגל קליפ חדש ומרגש במיוחד - "גם אם כרגע", שמתאים במיוחד לימי הרחמים והסליחות: "תוך כדי התבודדות ביערות במירון השם יתברך שלח לי את השיר הנפלא הזה"

הזמר והיוצר הייחודי, גיל אשר, בסינגל קליפ חדש ומרגש במיוחד - "גם אם כרגע". אשר הוציא בעבר כמה שירים חלקם עברו את מיליון הצפיות ביוטיוב ובשנה האחרונה הפך לכוכב רשת מצליח. את השיר החדש הוא כתב והלחין במהלך התבודדות שערך לפני כמה שנים.

"גם אם כרגע" - הוא שיר המתאים במיוחד לימי הרחמים והסליחות, בו מדבר אשר עם בוראו ומביע את רצונו הגדול להתקרב להשם יתברך, למרות הקשיים והניסיונות שניצבים לפניו. סגנונו מלא התמימות המתוקה - נוגע ללב המאזינים שמתחברים לישירות שלו ולחיבור הפנימי שלו לעבודת השם.

אשר מספר: "לפני 7 שנים, בתקופה שגרתי במירון כשכל כולי הייתי נחוש רק לעבוד את השם כמה שאפשר - הרגשתי פתאום שזה ממש קשה לי ופעם אחת תוך כדי התבודדות ביערות במירון השם יתברך שלח לי את השיר הנפלא הזה".

"כנראה שהרגע הנכון ביותר ליציאת השיר חיכה לעכשיו, גם כרגע אני רוצה לעשות רצון השם בשלמות וקשה לי מאוד. אני מאמין שעל כולנו זה עובר בעולם הזה אבל אנחנו נהיה חזקים וכולנו נגלה את הכוחות הטמונים בנו לנצח את כל הקשיים בעולם הזה", אומר אשר.

אריה זמיר, מוגש מטעם שובה ישראל
  • עוד באותו נושא:
  • יהדות
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully