וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הישורת האחרונה: הצטרפו למיזם הישועות הגדול בעולם

דוד ברגר, מוגש מטעם שובה ישראל

עודכן לאחרונה: 24.10.2022 / 16:58

כהוראת האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו שחידש את תקנת גדולי ומאורי ישראל זצ"ל, בימים האחרונים הצטרפו אלפים למיזם הישועות הגדול בעולם. ההרשמה בפנים

המעמד הרוחני של האדמו"ר הרב פינטו באירוע רוחני יוצא דופן בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. חיים חי טויטו,
המעמד הרוחני של האדמו"ר הרב פינטו באירוע רוחני יוצא דופן בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב/חיים חי טויטו

אלפים הצטרפו למיזם הישועות הגדול בעולם ונרשמו בימים האחרונים למסלול החדש של לימוד ספר הזוהר היומי, כהוראת האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו שחידש את תקנת גדולי ומאורי ישראל זצ"ל.

ההרשמה למסלול השני והחדש תיסגר מחר, יום שלישי, בחצות לילה, וביום א' חשוון יחל הסבב האחרון של לומדי המסלול הנוכחי. ניתן להרשם כאן.

כזכור, לפני כחודש ימים התכנסו כעשרת אלפים איש בהיכל מנורה מבטחים בת"א למעמד היסטורי של סיום אלף ספרי הזוהר הקדוש. המעמד המרגש השאיר חותם עז בקרב האלפים שהתברכו מפי האדמו"ר הרב פינטו.

בשיאו של המעמד הכריז האדמו"ר הרב פינטו כי בשנה הבאה יסיימו עשרת אלפים איש את ספר הזוהר וכי על כל אחד ואחד להתאמץ ולהצטרף למיזם ולגייס חברים נוספים שיקראו בכל יום כמה דקות מספר הזוהר ובכך יסיימו את הספר כולו בשנה הבאה.

כאמור, עד כה נרשמו אלפים למסלול החדש וביממה הקרובה צפויים להצטרף עוד רבים שמבקשים להתברך בברכת גדולי ישראל, להצלחה, ישועה, בריאות ונחת.

כזכור, תקנת סיום אלף ספרי הזוהר תוקנה על ידי גאוני ארץ ישראל ובראשם רבי יוסף חיים זוננפלד והראי"ה קוק זצ"ל, לפני למעלה ממאה שנים, במטרה להחיש את הגאולה ולעשות סוף לצרות. בשנה האחרונה חידש האדמו"ר הרב פינטו את התקנה ואלפים רבים הצטרפו ללימוד ספר הזוהר.

על מקורה של התקנה שבכוחה לבטל את הצרות, הסביר האדמו"ר הרב פינטו ואמר כי "תקנה זו של אלף לימודי הזוהר, נתקנה לפני מאה ואחד שנים על ידי רבי נסים נחום זצוק"ל שהיה קדוש עליון וגביר גדול, אשר הקים עולה של תורת הקבלה לפני כמאה שנים. וידועים דברי המקובלים הקדושים בני דורו, כשיבא מלך המשיח רבנו נסים נחום זצוק"ל ישׂים בידו את המקל של מלך המשיח ועל תקנה זו לקרב את הגאולה ולהינצל ממלחמות".

דוד ברגר, מוגש מטעם שובה ישראל
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully