וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הזמר מסביר את הלחן: שגם הגויים יתפללו

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל

10.6.2024 / 17:59

בעקבות המציאות המורכבת בה כולנו, בני העם היהודי, נמצאים, שחרר הזמר ארי פרייזר שיר חדש: "השיר החדש הזה מדבר על התקופה הזאת ממש". האזינו

ארי פרייזר עם שיר חדש בשם "אל תסתר פניך", שנולד בעקבות המציאות המורכבת בה כולנו, בני העם היהודי, נמצאים.

פרייזר מסביר: "השיר החדש הזה מדבר על התקופה הזאת ממש. אנחנו נמצאים בתקופה של הסתר פנים. זה ברור לכל, אנו נמצאים בתקופה מאוד קריטית מבחינת התמיכה וההכרה שיש לנו בעולם מסביב. אנחנו העם הנבחר והשיר הזה הוא שיר של תחינה לאבינו בשמיים, כמו בן לאבא שמתחנן: 'אבא, אל תסתר פניך ממני',

לדבריו: "אנו לא מבקשים רפואה שלמה, לא מבקשים לנצח במלחמות או שלום, רק 'אל תסתר פניך ממני'. ברגע שלא תסתיר את פניך ממני, כל השאר כבר יבוא על מקומו בשלום".

לפרייזר היה רעיון לשתף בשיר הזה לא רק את התפילות של עם ישראל, אלא גם את תפילות האנשים מסביב, כי בארץ רק רואים את הכותרות כמה העולם נגד ישראל. ומה שלא רואים כאן, זה את כל התמיכה שקיימת מסביב. לא מעט גויים, נוצרים ואפילו מוסלמים שנמצאים בחו"ל, מתפללים לשלום עם ישראל".

"לכן החלטנו לתרגם את השיר גם לאנגלית, כדי שאזרחי העולם השפויים, יוכלו להתפלל בשפתם. שהוא יהיה שיר אוניברסלי, שיתחברו אליו ויתפללו איתו לסיום ההסתר פנים ולהתגלות הבורא בעולם", מסביר.

דוד ברגר, בשיתוף שובה ישראל
  • עוד באותו נושא:
  • יהדות
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully